Meble na wymiar – Warszawa-Wawer

Od wielu lat pomagamy klientom zrealizować ich plany o wymarzonym wnętrzu. Z naszą pomocą mogą Państwo uzyskać perfekcyjny efekt wizualny, a jednocześnie zadbać o funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. W naszej pracowni stolarskiej zajmujemy się tworzeniem mebli na wymiar zarówno do domów jednorodzinnych (np. w Warszawie-Wawrze), jak i mieszkań o ograniczonej przestrzeni. Zgłaszając się do nas, mogą Państwo liczyć na kompleksowe usługi. Zajmujemy się wykonywaniem wszystkich niezbędnych pomiarów, tworzymy projekt, konstruujemy meble, a także zajmujemy się ich montażem.

 

Zabudowy meblowe do domów jednorodzinnych w Warszawie-Wawrze

Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdują się m.in. zabudowy meblowe na osiedlu Radość, gdzie dominują domy jednorodzinne. Wiele z tego rodzaju zleceń obejmowało wykonanie całego zestawu mebli do przedpokoju, salonu, kuchni czy łazienki. Podejmując się takich realizacji, rozpoczynamy od rozmowy z klientem, w czasie której omawiamy zarówno aspekty wizualne, jak i funkcjonalne zabudowy, takie jak materiał, kolor, rodzaj wykończenia, wysokość poszczególnych półek, głębokość szaf czy zastosowane systemy zawiasów i prowadnic. Podejmujemy się również nietypowych zleceń. Jednym z nich było np. stworzenie w przestrzeni wykusza wygodnego siedziska.

W naszej stolarni spełniamy marzenia klientów! Wybór kolorów, struktur materiałów, a także sposobu ich wykończenia jest niemalże nieograniczony. Wszystkie projekty dokładnie z Państwem konsultujemy, by stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i stylu wnętrza. Zapraszamy do kontaktu!