Garderoby na wymiar Warszawa

Jednym z flagowych produktów pracowni stolarskiej Rozbicki z Warszawy są eleganckie i funkcjonalne garderoby na wymiar oraz szafy przesuwne i wnękowe. Dlatego proponujemy wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i solidnością. To połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności z bardzo atrakcyjną ceną.

Garderoby na wymiar, podobnie jak różnego rodzaju szafy, świetnie wpisują się zarówno w aranżację przestronnych apartamentów i domów, jak i niewielkich mieszkań. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam znaleźć optymalne rozwiązania dla każdej przestrzeni, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego chcąc zorganizować funkcjonalną przestrzeń do przechowywania odzieży, obuwia i innych rzeczy, warto zgłosić się do nas. Chętnie wykonamy pomiary i zaprojektujemy szafę na miarę potrzeb. Na życzenie klientów wykonujemy też wizualizację projektu. Do tego każdy klient otrzymuje szczegółową wycenę. W ten sposób można podjąć decyzję, która będzie w pełni przemyślana, co niemal gwarantuje oczekiwany efekt. Oczywiście, realizując zlecenia gwarantujemy kompleksowe usługi, które obejmują wspomniane już pomiary oraz wykonanie projektu, a ponadto transport i montaż wykonanych mebli. Dzięki temu nasi klienci bez większego nakładu pracy mogą się cieszyć gotową konstrukcją we własnych wnętrzach. Szeroka gama kolorów płyt meblowych, okuć, frontów, a także wyposażenia i akcesoriów pozwala nam zaprojektować i wykonać meble na wymiar, nie tylko wykorzystujące optymalnie dostępną przestrzeń, ale też pasujące do stylu i charakteru Państwa wnętrz. Dlatego też projektowane przez nas meble doskonale wpisują się w wystrój sypialni, przedpokojów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, a nawet salonów i gabinetów. Realizując każdy projekt zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów i słuchamy ich uwag. Staramy się też zaproponować najlepsze wyposażenie, gdyż wiemy, że oprócz designu liczą się właściwe rozwiązania. Dzięki temu korzystając z szafy można nie tylko maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, ale też dobrze ją zorganizować. Tym samym korzystanie z garderoby lub szafy będzie łatwe, wygodne i przyjemne. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań ułatwi też utrzymanie porządku. Dzięki temu można cieszyć się dobrze zorganizowaną, ergonomiczną i piękną przestrzenią życiową.

Szafy wnękowe i przesuwne

Nigdy gotowa wersja szafy zakupionej w sklepie nie będzie wyglądać tak efektownie i nie pozwoli w stu procentach wykorzystać dostępnej przestrzeni, jak szafy na wymiar. Dlatego w większości przypadków warto zdecydować się na indywidualne rozwiązania, dostosowane do konkretnych potrzeb. Spersonalizowanie szafy do własnych potrzeb, stylu życia, charakteru i gustu daje ogromne możliwości organizacyjne. W końcu inaczej powinna wyglądać szafa minimalisty, a inaczej taka, która przynależy osobie gromadzącej mnóstwo rzeczy. Inne wymagania musi spełnić szafa dla całej rodziny, a inne – szafa dla jednej osoby. Różnice istnieją nawet pomiędzy dorosłymi, a dziećmi i nastolatkami. Decydując się na zabudowę na wymiar można śmiało dostosować ją tak, aby znalazło się w niej miejsce na odkurzacz, deskę do prasowania, suszarkę czy też sprzęt sportowy. Bez trudu można też dostosować szafę do pomieszczeń biurowych, czyniąc z niej idealne archiwum na książki i dokumenty. Szafy na wymiar otwierają niemal nieograniczone możliwości w zakresie dostosowania wyposażenia do rodzaju rzeczy, jakie mają być w nich przechowywane. Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników w szafach mogą się znaleźć drążki i półki, ale też pantografy, szuflady, tace czy też kosze. Można nawet pokusić się o wewnętrzne oświetlenie.

Jak wiadomo, każda szafa lub garderoba, zajmują dużo przestrzeni. Dlatego po pierwsze muszą być zaprojektowane tak, by przechowywać maksymalną ilość rzeczy, aby ułatwić uporządkowanie wnętrz, a po drugie muszą wpisywać się w wystrój wnętrza, tak aby go nie przytłaczać. Takie są właśnie nasze wyroby. Być może zakup gotowych mebli jest szybszy, łatwiejszy i tańszy, ale to szafy wnękowe i przesuwne projektowane na wymiar mają więcej zalet. Dlatego nawet przy ograniczonym budżecie warto rozważyć wybór takiego rozwiązania. Oczywiście z naszej strony zrobimy wszystko, aby zaprojektować szafę, która będzie odpowiadała zarówno możliwościom finansowym, jak i oczekiwaniom, nie rezygnując jednocześnie z jakości. Wykonywanej przez nas garderoby na wymiar, a także szafy wnękowe i przesuwne, cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów z miasta Warszawa i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Z pewnością są one naszą najlepszą wizytówką i dają najdokładniejszy pogląd na to, czego można się spodziewać po współpracy z nami. Zapraszamy także do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania, gdyż meblarstwo to pasja całego naszego zespołu. Jesteśmy pewni, że nasza oferta usatysfakcjonuje Państwa i podobnie jak inni klienci – będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy.