Meble na wymiar – Warszawa-Radość

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni jest jednym z najistotniejszych aspektów aranżacji wnętrza. Dotyczy to nie tylko mieszkań, ale również domów jednorodzinnych. Tworząc meble na wymiar, często współpracujemy z właścicielami domów wolnostojących, np. w Warszawie-Radości, którzy cenią sobie zarówno ich funkcjonalność, jak i estetykę. Każde powierzonych nam zleceń wykonujemy z największą starannością o detale – umiejętności i wiedza są w naszej pracowni przekazywane z pokolenia na pokolenia, tak samo, jak dbałość o najwyższą jakość produktów.

 

Meble według indywidualnego projektu

Do każdego ze zleceń podchodzimy w pełni indywidualnie. Chcemy zagwarantować klientom rozwiązania, które pozwolą im uporać się z ciągłym brakiem miejsca do przechowywania w kuchni, bałaganem w salonie czy brakiem organizacji ubrań i akcesoriów w garderobie. Zlecenie rozpoczynamy od wykonania niezbędnych pomiarów, które umożliwiają nam zaaranżowanie przestrzeni w funkcjonalny sposób. Po ustaleniu z klientem najważniejszych cech zabudowy i wypracowaniu konkretnych rozwiązań przedstawiamy wstępny projekt, który może być dowolnie modyfikowany przez klienta. Kiedy zostanie ustalona ostateczna wersja projektu, przechodzimy do wykonywania mebli na Rembertowie, gdzie mieści się nasza stolarnia.

Aby ustalić szczegóły zlecenia, sporządzić jego wycenę i określić czas oczekiwania na meble, zachęcamy do kontaktu z naszą stolarnią! Jesteśmy dostępni zarówno pod umieszczonym na stronie numerem telefonu, jak i adresem mailowym. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami!