Meble na wymiar – Warszawa-Targówek

Z usług naszej pracowni korzystają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Naszymi klientami są m.in. mieszkańcy Warszawy-Targówka, którzy chcą efektywnie wykorzystać dostępną w lokalu, niewielka przestrzeń. Meble na wymiar są doskonałym sposobem na to, by zapewnić sobie odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, a tym samym uporządkować pomieszczenia. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa nawet najbardziej nietypowe zabudowy. Pracując nad projektem, skupiamy się przede wszystkim na najważniejszych dla klienta aspektach, by zaproponować mu rozwiązanie doskonale dopasowane do jego potrzeb.

 

Zabudowy meblowe do małego mieszkania

Chęć maksymalnego wykorzystania przestrzeni to jeden z głównych aspektów, dla których klienci decydują się na montaż mebli na wymiar. Tworzymy zabudowy meblowe w Warszawie-Wawrze, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna, jak i np. na Targówku dla właścicieli mieszkań w blokach. Dysponujemy rozwiązaniami, które doskonale sprawdzają się nawet w niewielkiej przestrzeni. W meblach na wymiar do małego mieszkania wykorzystujemy najczęściej drzwi przesuwne, które nie wymagają dodatkowego miejsca na otwieranie. Dzięki dowolnemu rozplanowaniu półek, szafek, drążków, jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalną zabudowę idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

Wykorzystujemy nowoczesne systemy zawiasów i prowadnic, które nie tylko zwiększają komfort użytkowania zabudowy, ale również pozwalają zwiększyć dostępną przestrzeń do przechowywania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!