Meble na wymiar – Warszawa-Rembertów

Wysoka jakość, trwałość i estetyka naszych mebli na wymiar nie biorą się znikąd. Jesteśmy firmą rodzinną, w której fach przechodzi z pokolenia na pokolenie. Wykorzystujemy tradycyjne metody wypracowane w czasie wielu lat praktyki stolarskiej. Nasz zakład mieści się w Warszawie-Rembertowie, jednak współpracujemy z klientami z różnych innych warszawskich dzielnic, a także pobliskich miejscowości – montujemy zabudowę meblową np. w Markach. Jesteśmy profesjonalistami w branży. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, z największą starannością o szczegóły, co sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem klientów.

 

Projekt mebli na wymiar z nieograniczonymi możliwościami modyfikacji

Wiemy, że odpowiedni wybór mebli może przysporzyć wielu kłopotów. Czasem to kwestia wymarzonego niestandardowego koloru materiału, wzoru frontów, rozmieszczenia półek, a niekiedy nierówności ścian, które nie trzymają kątów prostych. Korzystając z naszych usług, zyskują Państw pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością mebli. Cała koncepcja zabudowy jest tworzona dopiero po ustaleniu z klientem najważniejszych cech produktu, jego kolorystyki i formy, a także po wykonaniu odpowiednich pomiarów. Projekt mebli na wymiar może być wielokrotnie modyfikowany przez klienta. Dopiero po ustaleniu jego ostatecznej wersji w pełni Państwa zadowalającej przechodzimy do tworzenia produktów.

Tworząc meble, współpracujemy z najlepszymi producentami komponentów takich jak zawiasy czy prowadnice. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, niezawodnych elementów gwarantujemy Państwu pełny komfort użytkowania zabudowy.