Meble na wymiar – Marki

Nasze usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale również pobliskich miejscowości takich jak Marki. Meble na wymiar dowozimy na miejsce i montujemy u klienta. Wykonywana przez nas na początku współpracy wycena zawiera także wszelkie koszty związane z dojazdem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne półśrodki na żadnym z etapów wykonywania zlecenia – transportując meble do Otwocka, Marek czy innych miejscowości, odpowiednio je zabezpieczamy, aby nie narazić ich na uszkodzenia.

 

Meble na wymiar dla klientów indywidualnych i firm

Do współpracy zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie do salonu, łazienki, przedpokoju czy kuchni, a także elementy wyposażenia recepcji w różnego rodzaju punktach usługowych. Jesteśmy w stanie wykonać meble idealnie wpasowujące się w strategię komunikacyjną marki, wykorzystujące jej estetykę i firmowe barwy. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo – sami jesteśmy przedsiębiorcami, wiemy więc, jak ważny w biznesie jest czas.

W celu ustalenia konkretów zamówienia zachęcamy do kontaktu! Każda z realizacji wymaga od nas wykorzystania innego rodzaju materiałów, a także poświęcenia innego nakładu pracy i czasu. Z tego powodu ceny i czas wykonania mebli mogą się wahać. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i precyzję, na realizację zlecenia przeznaczamy kilka, a w przypadku większych zleceń, nawet kilkanaście tygodni. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie lub bezpośredniego kontaktu z naszą stolarnią!