Meble na wymiar – Otwock

Nic nas nie ogranicza – nawet odległość! Współpracujemy nie tylko z klientami z Warszawy, ale także pobliskich miejscowości takich jak Otwock. Meble na wymiar dokładnie zabezpieczamy do transportu, by trafiły do Państwa domów bez jakichkolwiek uszkodzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale więc wiemy, jak zrobić to poprawnie. W domu klienta gościmy dwukrotnie – pierwszy raz, by wykonać wszystkie niezbędne pomiary, które umożliwią nam wykonanie projektu, drugi raz, by wdrożyć go w życie i zamontować zabudowę.

 

Projektowanie mebli na wymiar

Niezależnie od lokalizacji – pracujemy w różnych miejscowościach, np. w Otwocku czy Sulejówku – wykonanie mebli na wymiar przebiega dość podobnie. Wszystko rozpoczyna się od rozmowy z klientem, która jest najważniejszym punktem naszej pracy – to od niej są bowiem uzależnione wszystkie podejmowane przez nas dalej kroki. Wspólnie z Państwem ustalamy wszystkie najważniejsze cechy, jakimi ma się odznaczać zabudowa. Ważne są dla nas zarówno aspekty funkcjonalne, jak i wizualne. Chcemy, by wykonywane przez nas meble nie tylko były użyteczne, ale także zdobiły przestrzeń, w której żyją Państwo na co dzień. Po stworzeniu wstępnego projektu zabudowy meblowej przesyłamy go do Państwa weryfikacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wdrażamy niezbędne poprawki, by meble spełniały wszystkie oczekiwania właścicieli.

Nasza stolarnia jest firmą rodzinną, w której fach przechodzi z pokolenia na pokolenie. Cenimy sobie tradycję wykonywanego zawodu oraz wypracowane przez lata zaufanie klientów, dlatego wszystkie meble wykonujemy z należytą starannością i dbałością o detale. Zapraszamy!