Meble na wymiar – Józefów

Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu mebli na wymiar. Współpracujemy z klientami zarówno z Warszawy, jak i okolic np. z pobliskiego Józefowa. Oferujemy kompleksowe usługi – o nic nie muszą się Państwo martwić. Rozpoczynamy od wykonania wszystkich niezbędnych pomiarów, które umożliwiają nam stworzenie ciekawej i praktycznej propozycji aranżacji. Wykonany przez nas projekt mogą Państwo wielokrotnie modyfikować tak, by ostateczny szkic spełniał wszystkie oczekiwania przyszłych właścicieli. Po jego finalnej akceptacji przechodzimy do wykonania wszystkich elementów zabudowy, które następnie montujemy na miejscu.

 

Praktyczna zabudowa meblowa, czyli klucz do dobrej organizacji domu

Efektywne wykorzystanie dostępnej w pomieszczeniu przestrzeni jest kluczem do utrzymania w nim porządku. Od wielu lat pomagamy klientom w spełnieniu marzenia o czystym domu, montując meble według indywidualnego projektu w Ząbkach, Józefowie i okolicach. Sprytnie zaprojektowany system szaf pozwala schować wszystkie nieestetycznie wyglądające, ale niezbędne w każdym gospodarstwie domowym sprzęty takie jak pralka, suszarka czy środki utrzymania czystości. Praktyczne rozwiązania sprawiają także, że wszystkie najczęściej używane akcesoria zawsze pozostają pod ręką. Ma to szczególne znaczenie np. w przypadku mebli do kuchni. Dzięki naszym nowoczesnym systemom zawiasów, prowadnic, mechanizmom narożnym czy systemom cargo gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą stolarnią! Niech Państwa marzenia o zorganizowanym domu zmienią się w rzeczywistość!