Meble na wymiar – Ząbki

Grono naszych klientów obejmuje także mieszkańców miasta Ząbki. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem mebli na indywidualne zamówienie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, dla których tworzymy np. stanowiska recepcyjne. Cechuje nas nie tylko sumienność i dokładność, ale również terminowość wykonywania zleceń. Czas realizacji projektu mebli na wymiar może się wahać – zależy on m.in. od stopnia skomplikowania zamówienia i jego wielkości. Termin ustalany jest z klientem po akceptacji finalnego projektu.

 

Meble na zamówienie, czyli idealny sposób na uporządkowanie przestrzeni

Meble wykonane pod konkretne wymiary pomieszczenia to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i jej uporządkowanie. Sprytnie stworzona zabudowa jest meblem, w którym można w sposób zorganizowany przechowywać np. środki czystości, sprzęty gospodarcze, ubrania, naczynia czy akcesoria kuchenne – wszystko to, na co teraz brakuje w Państwa domu miejsca. Proponowane przez nas meble do kuchni na wymiar w Ząbkach i nie tylko wyposażone są w sprytne rozwiązania, takie jak funkcjonalne szafki narożne czy systemy cargo.

Zabudowa umożliwia nie tylko pożegnanie bałagan, ale także zakrycie elementów, które niekorzystnie wpływają na wizualny odbiór wnętrza, np. pralki, suszarki czy nieestetycznych grzejników. Aby poznać wszystkie możliwości produkowanych przez nas mebli, zachęcamy Państwa do obejrzenia dotychczas wykonanych przez nas realizacji! Być może staną się one dla Państwa także bogatym źródłem inspiracji. Zapraszamy!