Kuchnie na wymiar – Warszawa-Wawer

Wykorzystanie mebli na indywidualne zamówienie wciąż jest silnym trendem w aranżacji kuchni. Niewątpliwie mają na to wpływ wygoda i funkcjonalność takiego rozwiązania. Kuchnia na wymiar jest projektowa zgodnie z konkretnymi wytycznymi klienta dotyczącymi zarówno wygody jej użytkowania, jak i estetyki. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu tego rodzaju rozwiązań, dzięki którym wnętrze staje się spełnionym marzeniem właścicieli. Oferujemy kompleksowe usługi. Nie tylko tworzymy meble w naszej stolarni, ale także je projektujemy i montujemy. Stolarstwo jest naszym zawodem, ale także pasją – jesteśmy firmą rodzinną, wiedzę i umiejętności przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie. Współpracujemy m.in. z mieszkańcami Warszawy-Wawra i okolic.

 

Nowoczesne meble do kuchni na wymiar

Meble kuchenne nie muszą być nudne i tradycyjne. Z nami mogą Państwo wykreować interesującą, nowoczesną zabudowę kuchenną. Oferujemy bogaty wybór materiałów, kolorów i wykończeń. Tworzymy meble lakierowane na wysoki połysk oraz matowe, frezowane i gładkie, bejcowane i fornirowane. Jesteśmy w stanie zmienić każdy plan i marzenie w rzeczywistość! Jeśli dopiero szukają Państwo inspiracji, nie ma na co zwlekać! Zachęcamy do kontaktu z naszą stolarnią. Pozostajemy na bieżąco z najnowszymi trendami meblarskimi i aranżacyjnymi, chętnie więc podpowiemy, na jakie rozwiązanie warto zwrócić uwagę. Zapraszamy także do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji, która jest prawdziwą skarbnicą inspiracji!

Pojęcie nowoczesnej kuchni nie kończy się na jej aspekcie wizualnym. W tym pomieszczeniu szczególnie ważne są przecież komfort i wygoda jego użytkowania. Tworząc meble kuchenne na wymiar, współpracujemy z renomowanymi producentami okuć, takimi jak BLUM, HETTICH, HAFELE i PEKA, wykorzystując m.in. wspomaganie otwierania szafek, cichy domyk czy technologię TIP-ON (otwieranie przez naciśnięcie). Proponujemy Państwu także wygodne i funkcjonalne systemy organizacji zabudowy, a wśród nich m.in. szafy cargo. Tego rodzaju rozwiązania ułatwiają utrzymanie w pomieszczeniu porządku i sprawiają, że wszystko zawsze jest na swoim miejscu.

 

Zabudowa kuchenna z wyspą na Wawrze

Projektowanie zabudowy na wymiar do dużej kuchni np. w domu jednorodzinnym różni się od jej montażu w ograniczonej przestrzeni mieszkania. Większy metraż sprawia, że zarówno my, jak i właściciele domu, dysponujemy nieograniczoną swobodą w dobieraniu rozwiązań aranżacyjnych. Jednym z nich jest zastosowanie funkcjonalnej wyspy kuchennej. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdują się m.in. zabudowy kuchenne z wyspą w Wesołej, na Wawrze i innych dzielnicach z niską zabudową. Za pomocą wyspy lub półwyspu możliwe jest stworzenie dodatkowej powierzchni roboczej, a także uzyskanie kolejnego miejsca do przechowywania. Montaż wyspy z pewnością nada przestronnej kuchni ostatecznego szlifu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W celu zapoznania się z przybliżonym czasem realizacji lub wyceną zachęcamy do kontaktu z naszą firmą! Chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy!