Kuchnie na wymiar – Warszawa-Targówek

W naszej stolarni spełniamy marzenia klientów o pięknej i funkcjonalnej kuchni. Zajmujemy się tworzeniem mebli kuchennych na wymiar, które można idealnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. W galerii naszych dotychczasowych realizacji mogą państwo zobaczyć, jak różne i nietypowe projekty wykonywaliśmy dotychczas. Wszystko po to, by sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć zabudowę, która sprawdzi się zarówno w przestronnej kuchni domu jednorodzinnego, jak i niewielkim wnętrzu mieszkania w bloku. Współpracujemy m.in. z mieszkańcami Warszawy-Targówka i innych dzielnic po prawej stronie Wisły.

 

Zabudowa meblowa z wyspą w mieszkaniu

Kuchnia na wymiar z wyspą jest marzeniem wielu naszych klientów. Niestety wciąż istnieje przekonanie, że nie spełni się ono w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu. Nic bardziej mylnego! Wszystko zależy o przemyślnego, rozsądnie stworzonego projektu mebli. Wielokrotnie konstruowaliśmy już zabudowy meblowe w mieszkaniach na Targówku, w których z powodzeniem wykorzystywaliśmy ten element aranżacji. W branży działamy już od wielu lat, doskonale więc wiemy, jak połączyć poszczególne komponenty w jedną spójną, funkcjonalną całość.

Należy mieć na uwadze, że wyspa kuchenna nie zawsze musi oznaczać dużą, ciężką, masywną bryłę. W małych kuchniach często bardzo dobrze sprawdzają się delikatniejsze wyspy, które nie przytłoczą całej aranżacji. W niewielkim mieszkaniu zabudowa z wyspą lub półwyspem kuchennym stworzy dodatkową powierzchnię roboczą, a także sprytnie oddzieli kuchnię od salonu. W wyspie można także zamontować dodatkowe szuflady lub szafki stanowiące cenną przestrzeń do przechowywania. Tego rodzaju element świetnie sprawdzi się także, zastępując stół jadalniany. Z powodzeniem można w nim także zamontować różnego typu sprzęty AGD czy zlewozmywak.

 

Czas wykonania kuchni na wymiar

Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy w pełni indywidualnie, tworząc projekt w pełni dostosowany do potrzeb klientów. Takie podejście uniemożliwia nam określenie stałego, uniwersalnego, pewnego czasu realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy jednak w stanie stwierdzić, że średni czas oczekiwania na meble kuchenne wynosi od 4 do 10 tygodni. Może się on wahać w zależności od wybranego przez Państwa wykończenia mebli, dostępności systemów czy dodatkowych elementów ozdobnych. Należy pamiętać, że fronty lakierowane i frezowane, a także witryny wydłużają czas realizacji. Zapewniamy jednak, że na wymarzony efekt warto zaczekać!

 

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na zamówienie?

Kuchnia powinna być pomieszczeniem zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym. Okazuje się jednak, że meble dostępne na rynku rzadko spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Aby stworzyć piękne pomieszczenie, w którym przyjemnie będzie gotować, jeść i po prostu przebywać, warto zadbać o jego najdrobniejsze szczegóły. Korzystając z naszych usług, mają Państwo wpływ na każdy aspekt pomieszczenia – wysokość i kształt zabudowy, głębokość półek, wykorzystane systemy, wykończenie powierzchni, rodzaj blatu, elementy ozdobne i wiele innych. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć kuchnię perfekcyjnie dopasowaną do własnych potrzeb! Zapraszamy do kontaktu!