Meble kuchenne na wymiar – Warszawa-Rembertów

Najlepszym sposobem na praktyczną i jednocześnie estetyczną aranżację przestrzeni jest wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Dopasowanie zabudowy do konkretnego kształtu i rozmiaru pomieszczenia umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej w nim przestrzeni. Odpowiednia organizacja kuchni zwiększa radość płynącą z gotowania – wszystkie najważniejsze akcesoria i składniki zawsze pozostają pod ręką, na swoim miejscu. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, solidne i łatwe w czyszczeniu powierzchnie, dzięki czemu kuchnia nie wymaga dużego nakładu energii, by utrzymać ją w czystości. Wykonujemy meble zarówno dla właścicieli mieszkań, jak i domów jednorodzinnych, np. w Warszawie-Rembertowie, gdzie mamy swoją siedzibę.

 

Meble kuchenne pod sufit w Warszawie-Rembertowie

Wykonanie kuchni na wymiar umożliwia stworzenie mebli, które idealnie odpowiedzą na potrzeby mieszkańców i dopasują się do pomieszczenia. Projektując zabudowę kuchenną, kierujemy się głównie życzeniami naszych klientów i możliwościami, które daje wnętrze. Wielu z klientów decyduje się na montaż zabudowy kuchennej do sufitu. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskuje się dodatkową przestrzeń do przechowywania. W tak skonstruowanej zabudowie pięknie ukryć można także różnego typu sprzęty np. mikrofalę czy lodówkę. Zbudowana w ten sposób jednolita powierzchnia dodaje wnętrzu elegancji i tworzy wrażenie spójnej, uporządkowanej aranżacji.

 

Zabudowa kuchenna z wyspą

Projektujemy zabudowy kuchenne z wyspą na Radości czy w Rembertowie, gdzie dominują domy jednorodzinne, ale również w dzielnicach z zabudową wielorodzinną. Rozmiar pomieszczenia nie ma w przypadku montażu wyspy żadnego znaczenia. Taki element doskonale sprawdza się niezależnie od metrażu. Najczęściej jest on wykorzystywany do spójnego połączenia otwartej kuchni z salonem. Może on pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego lub stołu, przy którym spożywane są posiłki. Nasi klienci często decydują się także na montaż półwyspu kuchennego, który świetnie sprawdza się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach.

 

Kuchnia na wymiar według indywidualnego projektu

Każdy nasz projekt jest unikatowy. W naszej stolarni koncepcje i szkice powstają na podstawie życzeń, potrzeb i marzeń klientów, a więc muszą być niepowtarzalne. Nie ograniczamy się do jednego stylu czy wzoru mebli. Mają Państwo nieograniczone możliwości w zakresie wyboru formy, materiałów czy wykończenia mebli. Wykonujemy również elementy ozdobne takie jak witryny. W ramach montażu zabudowy pozostawiamy Państwu także dowolność w zakresie konstruowania jej wnętrza i wykorzystanych systemów. Dzięki temu możliwe jest wykonanie kuchni, która w 100% spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą! Jesteśmy pewni, że możemy stworzyć dla Państwa funkcjonalną i jednocześnie piękną kuchnię! Aby poznać pełnię naszych umiejętności stolarskich, zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Stanowią pnie zarówno portfolio, którym chętnie się chwalimy, jak i źródło inspiracji dla nas i naszych klientów.