Meble kuchenne na wymiar – Warszawa-Radość

W naszej stolarni zajmujemy się wykonywaniem mebli na wymiar przeznaczonych do różnego typu przestrzeni. Współpracujemy zarówno z właścicielami niewielkich mieszkań, w których liczy się każdy centymetr powierzchni, jak i mieszkańcami domów jednorodzinnych np. w Warszawie-Radości. Realizując zlecenia w budynkach wolnostojących, często wspólnie z klientem możemy sobie pozwolić na większą swobodę aranżacji, montując np. wyspę kuchenną czy barek. Największą inspiracją są dla nas potrzeby i życzenia klientów, jednak czerpiemy również z najnowszych trendów meblarskich i aranżacyjnych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu ciągle nowe, świeże pomysły.

 

Zabudowa kuchenna dostosowana do Państwa potrzeb

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego oferujemy w pełni zindywidualizowane podejście do każdego ze zleceń. Dzięki niemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom i zrealizować najbardziej nietypowe projekty. Rozpoczynając pracę nad zleceniem, dokładnie zapoznajemy się ze wszystkimi wymaganiami i marzeniami klienta, by na etapie projektowym móc wdrożyć odpowiadające na nie rozwiązania. Nasza propozycja zabudowy meblowej podlega nieograniczonym modyfikacjom – proces tworzenia koncepcji mebli to etap, w którym zależy nam na intensywnej współpracy z klientem. Dzięki niej możemy stworzyć prawdziwą kuchnię marzeń!

Projektowanie mebli kuchennych w Wawrze czy innych dzielnicach z przewagą niskiej, jednorodzinnej zabudowy różni się od tworzenia wyposażenia kuchni w mieszkaniach. Aranżacja niewielkiej przestrzeni wymaga zastosowania przemyślanych, sprytnych rozwiązań, które umożliwią wykorzystanie każdego jej fragmentu. Wszystkie zabudowy tworzymy na podstawie precyzyjnie wykonanych pomiarów, dzięki którym wiemy, jak zaprojektować meble idealnie dopasowane do pomieszczenia. W kuchniach świetnie sprawdzają się systemy cargo we wszystkich wariantach oraz specjalne mechanizmy do montażu w szafkach narożnych. W czasie wspólnej pracy koncepcyjnej zachęcamy do przedstawienia nam własnych pomysłów, potrzeb i życzeń, byśmy mogli wdrożyć je do tworzonego projektu.

 

Kuchnia na wymiar w dowolnym stylu

Tworzenie mebli od podstaw daje wręcz nieograniczone możliwości! Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa zabudowę w dowolnym stylu, która idealnie odzwierciedli Państwa gust i osobowość. Nasi klienci mogą wybierać spośród niezliczonej ilości barw, materiałów i typów wykończeń. Wykonujemy m.in. fronty lakierowane, które pozwalają osiągnąć elegancki, ponadczasowy efekt, a także ozdobne frezy, które znajdują zastosowanie w całej gamie stylów, m.in. klasycznym czy glamour. Pięknym, chętnie wykorzystywanym w aranżacjach elementem są także witryny, które eksponują małe dzieła sztuki w postaci porcelany czy szkła.

Jeśli poszukują Państwo inspiracji, zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji. Są one także naszą wizytówką. Chętnie chwalimy się wykonanymi projektami – każdy wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy Państwu o usługach naszej stolarni i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Zapraszamy!