Kuchnie na wymiar – Warszawa-Praga

Każdy domowy szef kuchni marzy o tym, by była ona urządzona wygodnie i funkcjonalnie. Równie ważny jest także jej aspekt wizualny. W naszej stolarni jesteśmy w stanie zadbać o wszystkie te elementy! Korzystając z naszych usług, mogą Państwo stworzyć kuchnię na wymiar, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, wytwarzaniem, jak i montażem mebli – nasze usługi są więc kompleksowe. W ramach współpracy z klientami proponujemy także bezpłatne doradztwo, wykonanie niezbędnych pomiarów i wycenę inwestycji. Nasza działalność obejmuje prawy brzeg Wisły, w tym także oczywiście Warszawę-Pragę.

 

Funkcjonalne meble kuchenne na wymiar w Warszawie-Pradze

Dobrze zaprojektowana kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Co to oznacza? Musi zapewniać odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, dużą powierzchnię blatu roboczego i praktyczne oświetlenie. Powinna być także stworzona z materiałów łatwych do utrzymania w czystości. O wszystkie te aspekty dbamy, tworząc dla Państwa meble kuchenne na wymiar. Skupiamy się na znalezieniu najlepszych rozwiązań dla konkretnego pomieszczenia. Nawet z małego pomieszczenia jesteśmy w stanie zrobić praktyczną i piękną kuchnię!

Projekt mebli kuchennych na Targówku czy Pradze musi być dokładnie przemyślany – w tych dzielnicach dominuje zabudowa wielorodzinna, w której rozmiary pomieszczeń są znacznie ograniczone. Z tego powodu należy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Nieocenioną pomocą są w tym przypadku nowoczesne systemy narożne, które pozwalają wygodnie korzystać z szafek narożnych. Właściciele niewielkich mieszkań często decydują się także na montaż koszy cargo, które znacznie zwiększają przestrzeń do przechowywania. Aby zadbać o wygodę podczas gotowania, zachęcamy do stworzenia przegródek, które doskonale zorganizują przestrzeń i utrzymają akcesoria kuchenne w idealnym porządku.

 

Meble w indywidualnym stylu

Równie ważna co funkcjonalność, jest także estetyka pomieszczenia. Dla naszych klientów wykonujemy meble w dowolnym stylu. Indywidualne podejście, które stosujemy, umożliwia nam zaprojektowanie zabudowy, która idealnie wpasuje się w gusta właścicieli i całą aranżację pomieszczenia. Oferujemy meble w dowolnej kolorystyce i wykończeniu. Proponujemy Państwu wyłącznie solidne materiały, które znakomicie sprawdzą się przy intensywnym użytkowaniu. By urozmaicić efekt, fronty szafek mogą zostać urozmaicone np. frezowaniem czy witrynami. Tego rodzaju elementy ozdobne świetnie sprawdzają się w aranżacjach w stylu angielskim lub glamour. Wielbicielom ponadczasowej elegancji proponujemy natomiast fronty lakierowane.

Wiemy, że niektóre sprzęty kuchenne potrafią znacznie obniżyć estetykę pomieszczenia. Mamy na to sposób! Większość urządzeń jesteśmy w stanie ukryć w tworzonej zabudowie. Taki zabieg pomaga uzyskać efekt spójnego i uporządkowanego wnętrza. Koncepcję zabudowy tworzymy według wytycznych i uwag klienta, który w czasie całego procesu projektowego ma prawo do nieograniczonej ilości modyfikacji. Tworzymy dla Państwa i wspólnie z Państwem! Zachęcamy do współpracy!