Meble kuchenne na wymiar – Sulejówek

W naszej stolarni od wielu lat spełniamy marzenia klientów o pięknej i funkcjonalnej kuchni. Aby uzyskać pożądany przez nich efekt, przysłuchujemy się ich życzeniom i potrzebom, którym następnie staramy się wyjść naprzeciw w tworzonych projektach. Współpracujemy zarówno z właścicielami domów, jak i mieszkań – nie tylko w Warszawie, ale także jej okolicach np. w Sulejówku. Dbamy o to, by kuchnia na wymiar była dostosowana do kształtu i specyfiki pomieszczenia. Dzięki temu w pełni wykorzystujemy jego potencjał.

 

Zabudowa kuchenna z montażem w Sulejówku

Nasze usługi w zakresie tworzenia mebli kuchennych na wymiar są kompleksowe. Rozpoczynamy od samodzielnego wykonania precyzyjnych pomiarów, na postawie których następnie tworzymy oryginalny projekt zabudowy. Staramy się uwzględnić w nim wszystkie wcześniej określone przez klienta wymagania i życzenia. Po akceptacji szkicu przechodzimy do wdrożenia go w życie w naszej stolarni. Gdy wszystkie elementy są już gotowe, transportujemy je na miejsce zlecenia i przechodzimy do montażu. W branży działamy od wielu lat. Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami i sprzętem, by cały proces składania zabudowy przebiegał sprawnie i szybko, ale jednocześnie rzetelnie i solidnie.

 

Meble na wymiar do kuchni w bloku

Aranżacja niewielkiej kuchni w bloku często stanowi nie lada wyzwanie. Najczęstszym problemem okazuje się brak wystarczającej ilości miejsca do przechowywania. Jak temu zaradzić? Świetnym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie mebli na wymiar. Józefów czy Sulejówek to tylko niektóre z obszarów naszej działalności. Kuchnie na wymiar w bloku tworzyliśmy także w wielu dzielnicach Warszawy, w których dominuje wielorodzinna zabudowa. W trakcie realizacji wielu tego rodzaju zleceń wypracowaliśmy pewne rozwiązania i systemy, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Aby zwiększyć powierzchnię do przechowywania, polecamy zastosowanie zabudowy kuchennej do sufitu. Poza pełnym wykorzystaniem przestrzeni umożliwia ona także likwidację pustej powierzchni, w której mógłby zbierać się ogrom kurzu. W tworzonych przez nas zabudowach często stosujemy nowoczesne systemy, które ułatwiają m.in. dostęp do całej głębokości szafki narożnej, dzięki czemu zostaje ona efektywnie wykorzystana. W naszej ofercie znajdą Państwo także kosze cargo, których wymiary można dopasować do układu kuchni i własnych potrzeb.

 

Kuchnia na wymiar z wyspą

Wyspy i półwyspy kuchenne nie tracą swojej popularności. Wbrew powszechnej opinii ich wykorzystanie nie jest ograniczone do kuchni o dużej powierzchni. Z powodzeniem zastosować je można również w pomieszczeniach o mniejszym metrażu np. w bloku. Oferujemy wręcz nieograniczone możliwości, które z powodzeniem dostosować można do rodzaju przestrzeni. Zabudowa kuchenna z wyspą w mieszkaniu powiększa przestrzeń do przechowania (co jest niezwykle ważnym aspektem w małej kuchni), a także tworzy dodatkowy blat roboczy, co może znacznie podnieść komfort użytkowania pomieszczenia. Wyspa i półwysep doskonale sprawdzają się jako element dzielący przestrzeń, np. w przypadku kuchni otwartej na salon.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą stolarnią i spełnienia marzeń o wygodnej i pięknej kuchni!