Kuchnie na wymiar – Otwock

Mówi się, że kuchnia to serce domu. Warto więc zadbać o to, by tętniła życiem. W naszej stolarni wykonujemy meble kuchenne na wymiar, dzięki którym przyrządzanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością! Jesteśmy w stanie wykonać zabudowę, która spełni Państwa oczekiwania nie tylko pod względem estetyki, ale także funkcjonalności. Korzystamy z nowoczesnym systemów zawiasów i prowadnic renomowanych producentów takich jak BLUM, HETTICH, HAFELE i PEKA. Standardowo są one wyposażone w opcje cichego domyku i dociągu, które zapobiegają irytującemu trzaskaniu szafek czy ich nieestetycznemu uchylaniu się. Zlecenia dotyczące kuchni na wymiar realizujemy m.in. na terenie Otwocka.

 

Ile trwa wykonanie mebli kuchennych na wymiar?

Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy w pełni indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie życzenia klientów i sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Takie podejście do wykonywanej pracy sprawia jednak, że nie jesteśmy w stanie określić jednego, stałego, uniwersalnego terminu realizacji zabudowy kuchennej. Może on wynosić od 4 do 10 tygodni, jednak waha się on w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Elementami, które mogą wydłużyć czas oczekiwania, są np. powierzchnie lakierowane lub frezowane, a także witryny.

Realizację zlecenia rozpoczynamy od wykonania projektów mebli kuchennych w Warszawie-Rembertowie. Po zaakceptowaniu szkicu przez klienta przechodzimy do wykonania wszystkich elementów. Po ich odpowiednim zabezpieczeniu transportujemy je do Państwa domu lub mieszkania, gdzie przechodzimy do sprawnego montażu. Zapraszamy!