Kuchnie na wymiar – Marki

Zajmujemy się wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar idealnie dopasowanych do potrzeb i życzeń klientów. Jesteśmy prawdziwymi fachowcami – nasza stolarnia jest firmą rodzinną, w której wiedza i umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W trakcie wielu lat naszej dotychczasowej działalności udało nam się stworzyć grono zaufanych klientów, którzy wciąż do nas wracają. To dla nas wyróżnienie, ale także motywacja do nieprzerwanej pracy nad wysoką jakością naszych usług. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do samej Warszawy. Z naszej oferty korzystają również mieszkańcy graniczących z nią innych miejscowości. Zajmujemy się montażem mebli kuchennych w Otwocku, Markach i okolicy.

 

Wysoka zabudowa kuchenna

Wielu właścicieli zarówno domów jednorodzinnych, jak i mieszkań decyduje się na wykorzystanie mebli kuchennych robionych na zamówienie. Skąd bierze się niesłabnąca popularność takiego rozwiązania? Niewątpliwie ma na nią wpływ jego niebywała wygoda i nieograniczone możliwości aranżacyjne. Taką zabudowę można idealnie dostosować do wymiarów pomieszczenia, w tym także jego wysokości. Zabudowa kuchenna pod sufit jest świetnym rozwiązaniem, za pomocą którego stworzyć można dodatkowe szafki do przechowywania. Tak skonstruowane meble eliminują również powierzchnię pod sufitem będącą idealnym miejscem do gromadzenia się kurzu, a jednocześnie trudnym do wyczyszczenia. Wysoka zabudowa kuchenna jest więc niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, które często polecamy naszym klientom. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach.

 

Mała kuchnia na wymiar

Mamy doświadczenie zarówno w tworzeniu projektów mebli kuchennych dla dużych, jak i niewielkich pomieszczeń. W przypadku małych kuchni szczególne znaczenie ma zastosowanie nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań, które umożliwią stworzenie funkcjonalnej i wygodnej przestrzeni. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami okuć i systemów szaf. We wnętrzach o niewielkim metrażu świetnie sprawdzają się np. sprytne mechanizmy ułatwiające dostęp do całej głębokości szafek narożnych oraz szafy cargo.

Realizując zamówienia na meble do małej kuchni, staramy się zaproponować układ zabudowy, który maksymalnie wykorzysta dostępną przestrzeń, nie tworząc wrażenia ciasnoty w pomieszczeniu. Aby uzyskać pożądany efekt, testujemy zróżnicowane formy i tworzymy oryginalne rozwiązania odpowiadające wyzwaniom, jakie stawia nam konkretne wnętrze. Klient ma możliwość nieograniczonej modyfikacji wstępnego projektu, co pozwala mu na stworzenie kuchni marzeń.

 

Jaki jest termin realizacji mebli kuchennych na wymiar w Markach?

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, by sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów. Każdy projekt wymaga innego nakładu pracy, czasu i energii, terminy realizacji znacznie się więc od siebie różnią. Średni czas realizacji zabudowy kuchennej na wymiar wynosi od 4 do 10 tygodni. Niektóre elementy mogą wpłynąć na wydłużenie się terminu. Są to m.in. fronty frezowane lub lakierowane, a także elementy ozdobne w postaci witryn. Jesteśmy jednak przekonani, że na wymarzony efekt warto zaczekać! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą stolarnią!